AUDİO- MULTİTEK BİNA DİAFON SİSTEMLERİ

31 Ocak 2017

Hayatımızda genel olarak güvenlik tedbirleri almak zorundayız. Dünyanın gelişimi ve değişimi ile birlikte suç oranlarının da artması bizleri tedirgin etmektedir. Artık öyle ki evimizde bile rahat bir şekilde oturamaz olduk. Birçok suç evlerimize kadar gelinip işlenebilmektedir. Bazı zamanlarda bizler evde olmayıp çocuklarımızı evde yalnız bırakabiliyoruz. Ama aklımız çocuklarımızda kalıyor. Kapı çaldığı zaman kim olduğunu bilmeden açabiliyor. İşte bu gibi sorunlar için geliştirilen Multitek  görüntülü diafon sistemleri bizler için bulunmaz nimet konumundadır.

Yatay ve dikey ekran görüntüleri alınabilmektedir. Aynı zamanda bazı sistemlerde dokunmatik özelliği bulunurken bazı sistemler tuş takımı sistemi ile kontrol edilebilmektedir. Hem ses hem de görüntü aktarabilen bu cihazlar günümüz teknolojisinin bir eseri niteliğindedir. Aynı zamanda görüntülü diafon sistemlerinde; kapıcı ile görüşebilme, kapıyı otomatik açma, yatay ve dikey kullanabilme, farklı kademelerde zil sesi ayarı, güvenliğe bağlanabilme, kapı ile konuşabilme özelliği, farklı açılardan kamera seçimi ve daha birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır.

Bu sistemler ile artık zilimiz çaldığında aşağıdan kimin zile bastığını görüntülü olarak görebilmekteyiz. Bilmediğimiz, tanımadığımız, güvenilir olmayan bir şahıs kapıda ise hemen polise haber verip yardım isteyebiliriz. Aynı şekilde çocuklarımızı zorunlu bir şekilde evde bıraktığımızda gözümüz arkada kalmayacak. Onlara tembih ederek, Audio görüntülü diafon sistemleri ne bakmakları gerektiğini ve tanımadıkları kimselere kapıyı açmamaları gerektiklerini söylememiz yeterli olacaktır.
Bu sistemlerin özelliklerine baktığımızda; 3.5 inç, 4.3 inç ve 7 inç olmak üzere 3 farklı büyüklükte ekran tipi vardır.


Paylaş

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
kamera sistemi , kamera sistemi , ahd kamera sistemi , güvenlik sistemi , apartman kamera sistemi , alarm sistemi
bakıcı kamera sistemi, güvenlik sistemleri, kamera sistemi, apartman kamera sistemi, güvenlik sistemi,