Kamera Sistemleri

18 Aralık 2016

Kamera Sistemleri


Kamera sistemleri günümüzde artan nüfusun ve buna paralel olarak artan işsizliğin belki de neden olduğu hırsızlık olaylarını engellemek için kullanılan elektronik güvenilir sistemlerdir.
Kamera sistemleri hangi parçalardan oluşur?

kamera sistemi Ir Led ,Dome ,Sped Dome ve Bir Çok özelliği Olan  kameralardan, kamera kablosundan, dijital video kaydedici cihazdan ve monitörden oluşur. Bunlara ek olarak kameralara elektrik vermek için kameraların ihtiyaç duyduğu elektrik akımı sağlamak üzere adaptör kullanılmaktadır. Kayıt cihazının içine yerleştirilmiş olan ve görüntüleri saklamaya yarayan çeşitli kapasitelerde harddisk kullanılmaktadır. Kayıt cihazına bağlanan internet kablosu ile kamera sistemi kurulmuş olan ev ve işyerleri mobil ağlar üzerinden veya internete bağlı bilgisayar ya da tablet üzerinden anlık olarak izlenebilmektedir. Kamera sistemi kurulan ev ve işyerlerinde her bir kamera 24 saat gözetleme yapan ve hiçbir masrafı olmayan sürekli tetikteki bir bekçi gibidir. Bu bekçi sizden hiçbir ücret talep etmeden yıllarca evinizi ve iş yerinizi gözetler.

Hırsızların korkulu rüyası olmak!

Hırsızların korkulu rüyası olmak istiyorsanız ve değerli eşyalarınıza da siz evde yokken yada uyurken güvenlik sistemlerinin göz kulak olmasını istiyorsanız kamera sistemleri sizin için ideal bir çözüm olacaktır.
Kamera sistemi taktırdığınız evinizi korumakla kalmıyorsunuz, aynı zamanda kamera sistemi taktırdığınız sokak ve komşularınızı da korumuş oluyorsunuz. Gerçekleşecek her hangi bir olayı kaydeden kameralarınızda bir çok hırsızlık vakasını aydınlatmak da yine kamera sistemi sayesinde 
Paylaş

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
kamera sistemi , kamera sistemi , ahd kamera sistemi , güvenlik sistemi , apartman kamera sistemi , alarm sistemi
bakıcı kamera sistemi, güvenlik sistemleri, kamera sistemi, apartman kamera sistemi, güvenlik sistemi,