GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ VE ÜRÜNLERİ

12 Aralık 2016

GÜVENLİK  KAMERA SİSTEMİ VE ÜRÜNLERİ


Güvenlik tedbirleri almak için kamera ve bu tarz ürünlerin gövde yapısı dayanıklı olması gerekiyor. Günümüzde bir mekânda güvenlik sistemi tesisatı oluşturmak zordur. Güvenlik sistemi için daima doğru koruma yapacak ürünü almak gereklidir.

Güvenlik sisteminde en önemli olan ürün kamera ve alarm sistemleridir. 60m/ 198 ölçülerinin altında olan kamera ürünlerini almak doğru değildir. 

Birçok sektörde hakim olan güvenlik ürünlerinde zaman atlamalı özellikleri olması gerekir. 4k kalitesinde eşsiz modeller için tasarlanan kamera sistemleri yapısı gereği fark yaratmaktadır. Türkiye’de özelleştirilen bu yapılarda ödeme seçenekleri değişiklik göstermektedir.
Kameraların hareketli anları algılıyor olması gereklidir. Ürünlerde kaliteli görüş lens ve klipsleri bulunur. Ürünlerin zorlu koşullarda bile her zaman sağlam görüntü elde etmesi gerekir. Su sıçramasına ve soğuk hava koşullarına karşı daima dayanıklı olması gereken ürünlerdir.

Müşteri ihtiyaçlarına göre sipariş vereceğiniz Ahd kamera sistemi ürünleri toz ve darbelere karşı muhafaza edilebilir. AHD kamera sistemi sayesinde otomatik kumanda ile ön izleme yapabiliriz. Çekimleri kaliteli olan bu yapıda zorlu koşullarda sağlam kayıt alabiliriz.Paylaş

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
kamera sistemi , kamera sistemi , ahd kamera sistemi , güvenlik sistemi , apartman kamera sistemi , alarm sistemi
bakıcı kamera sistemi, güvenlik sistemleri, kamera sistemi, apartman kamera sistemi, güvenlik sistemi,