Hangi Kamera Sistemini Seçmeliyiz?

29 Kasım 2016

Hangi Kamera Sistemini Seçmeliyiz?


DIŞ ORTAMLAR İÇİN KAMERA SEÇİMİ : Dış ortamlar için muhafazalı gece görüşlü kameralar çok daha fazla caydırıcılığa sahiptir ve görünürlüğü çok daha fazladır.  AGS Kamera olarak, biz müşterilerimize kamera sistemleri konusunda dış ortamlar için muhafazalı gece görüşlü kameraları tercih etmelerini tavsiye ediyoruz.
DOME KAMERA SİSTEMLERİ: Eğer mağaza ve iş yeri güvenlik kamera sistemleri, ev , bebek , bakıcılarınız için kamera sistemleri arıyorsanız görünrlüğü ve caydırıcılığı daha az , ve müşteriyi rahatsız etmeyen dome kamera sistemlerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

GECE GÖRÜŞLÜ DIŞ ORTAM KAMERA SİSTEMLERİ 

 Çekim yaptığı alan çok daha kolay tespit edilebilir özelliğe sahip olması nedeni ile gece görüşlü muhafazalı kamera sistemlerinde dome kamera sistemlerinde siyah muhafaza kullanılarak kameranın kayıt yaptığı bakış açısı gizleyebilirsiniz..
GECE GÖRÜŞLÜ DIŞ ORTAM KAMERA SİSTEMLERİ VE DOME KAMERALAR MALİYETİ FARKLIMIDIR?
Dome kamera ve gece görüşlü dış ortam kameralarının maliyeti ürünün özelliklerine göre değişim gösterebilir. Genel olarak bakıldığında benzer fiyatlarda olsa da muhafazalı ve gece görüşlü dış ortam kameraları maliyet açısından daha yüksektir.

HANGİ TÜR KAMERA SİSTEMİNİN KURULUMU DAHA KOLAYDIR.

 Dome kamera ve gece görüşlü dış ortam kameraları sistemsel olarak kurulum için temel gereksinimlere sahiptir. Doğru açıyla montaj,edilen kamera sistemlerinde ışığı arkadan alması, ve önünde görüntüyü önleyici cisim olmaması kamera sistemler için temel kriterler arasında yer almaktadır.

HANGİ KAMERA SİSTEMLERİ DAHA DAYANIKLIDIR?

Dome kameralar iç ve dış mekanlarda kullanılacak tüm kameranın muhafaza altına alınması açısından daha dayanıklıdır. Gece görüşlü kameralar kullanılacak ortamlarda ise,: hava koşullarına dayanıklı muhafazalar kullanılması tercih edilmelidir.

 EV GÜVENLİK SİSTEMLERİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Evler için en etkili güvenlik sistemi olan güvenlik kamera sistemleri evlerde güvenliği sağlar. Siteler ve evler de güvenlik sorunları nedeniyle , ev güvenlik kamera sistemleri ile korunan oturma ihtiyacı hissetmektedir. Sağlamış olduğumuz ürün ve hizmet ile siz de ASG güvenlik firmamız tarafından tasarlanan uygun fiyatlı güvenlik sistemleri ile kendi evinize uygun güvenlik kamerası sistemleri kurdurabilir siniz. Dilerseniz İnternet ten, cep telefonunuzdan, iphone, pda ve akıllı telefonlardan hatta Dünyanın dört bir yanından kamera sistemleri ile sağlanan görüntüleri internet üzerinden takip edebilirsiniz.Eğer bakıcı tarafından bakılan bir bebeğiniz ya da küçük yaşlarda bir çocuğunuz var ise; sitemizde uygun fiyatlara satılan bebek izleme kamerası ile dilediğiniz zamanlarda bakıcınızı uzaktan denetleyebilir ve özlem duyduğunuz zamanlarda bebeğinizi görebilirsiniz.25 gün ve üzeri kayıt tutmanızı sağlayan kamera sistemleri farklı ürün ve opsiyonlarla ev kamera ve size internetten ve cep telefonunuzdan evinizi ve bebeğinizi izleme olanağı sunar. Farklı ses opsiyonlarına sahip olan ev kamera sistemlerinde kullanılan kayıt cihaz özelliğe sahip, gece görüşlü kameralar, kamera sistemi çözünürlüğü, ile ev güvenlik sistemi için gerekli unsurlardandır.
Paylaş

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
kamera sistemi , kamera sistemi , ahd kamera sistemi , güvenlik sistemi , apartman kamera sistemi , alarm sistemi
bakıcı kamera sistemi, güvenlik sistemleri, kamera sistemi, apartman kamera sistemi, güvenlik sistemi,